Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

V akci koupili 3 zákazníci

Abyste měli jistotu, že se o svá síťová zařízení nemusíte dlouhou dobu obávat, prodloužili jsme u většiny z nich záruku na 5 let. 

Reklamovanost produktů TP-Link je pod 1 %, tudíž máme jistotu, že vám budou spolehlivě sloužit dlouhé roky a budou nedílnou součástí vaší domácí zábavy.
Bližší informace o délce záruky jednotlivých produktů naleznete v tomto odkazu.

TP-Link TL-SG116E 16xGb easy smart desktop switch
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TL-SG116E * 16-Port Gigabit Easy Smart Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case, MTU/Port/Tag-based VLAN,...

2 091 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link OC200 - Omada Cloud Controller, Centralized Management for Omada EAPs
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

Omada Cloud Controller * OC200 * Omada Wi-Fi network controller * Accessible through direct access, cloud portal or...

2 089 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-LINK
TL-R600VPN

  • DOPRAVA
    ZDARMA
TP-LINK TL-R600VPN
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

Gigabitový širokopásmový VPN router SafeStream™ * • Dynamická/Statická IP, PPPoE/Ruské PPPoE, L2TP/Ruské L2TP,...

2 139 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link TL-SG1048 48-Port Gigabit Switch
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link TL-SG1048 48-Port Gigabit Switch * Features: * ·100% Data filtering rate eliminates all error...

6 158 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link T1500G-10MPS 8xGb 2xSFP smart sw. 116W POE+
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

JetStream - inteligentní switch s PoE+, osmi gigabitovými porty a dvěma SFP sloty *Je vybaven osmi porty PoE+...

4 349 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link TL-SG1008MP 8xGb steel case switch 126W POE+
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

8-portový gigabitový stolní Switch s 8-portovým PoE + * TL-SG1008MP * Popis * Co tento produkt umí * TL-SG1008MP je...

3 097 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link TL-SG116 16xGb steel desktop switch
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TL-SG116 16-Port Gigabit Desktop Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case * The TP-Link 16-Port...

1 651 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link MC210CS * Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. * Konvertor...

1 047 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link MC200CM Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link MC200CM * Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (Multi-mode) a 1x RJ45. * Media...

1 156 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link EAP115 2,4 GHz
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

Typ síťového prvku: AP (přístupový bod) * Zisk antény (dB): 3 * Počet LAN portů: 1 * Rychlost LAN: * Typ WiFi: B; G;...

888 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link MC220L/ Transceiver 1000TX/1000FX v2 9V
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link MC220L * Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC...

597 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link MC112CS * Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického...

777 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link MC110CS 100 mbps Konvertor Eth/Optika
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link MC110CS * MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na...

727 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet/Optika
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link MC100CM * Media konvertor pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno...

736 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link MC111CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link MC111CS * Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického...

877 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link EAP110 nemá LAN, 2,4 GHz
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

Typ síťového prvku: AP (přístupový bod) * Zisk antény (dB): 3 * Počet LAN portů: 0 * Rychlost LAN: nemá LAN * Typ WiFi: A;...

882 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link EAP225 AC1350 WiFi Ceiling/Wall Mount AP
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

PŘEHLED *Simultánní Wi-Fi rychlosti 300Mbit/s na 2.4GHz a 867Mbit/s na 5GHz, celkem tedy 1200Mbit/s *Volně...

1 843 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link T1600G-52PS JetStream 48-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 48x GLAN + 4x GSFP, 320W POE+
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

48portový gigabitový chytrý PoE+ Switch JetStream se 4 SFP sloty: T1600G-52PS (TL-SG2452P) * * Podporuje port PoE+...

14 289 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link EAP245 V3 AC1750 WiFi Ceiling/Wall Mount AP
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

PŘEHLED *Simultánní Wi-Fi rychlosti 300Mbit/s na 2.4GHz a 867Mbit/s na 5GHz, celkem tedy 1200Mbit/s *Volně...

2 887 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-LINK TL-SG1016PE PoE switch, 16x GLAN včetně 8x PoE+, 802.3af/at, 110W budget
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link TL-SG1016PE * Switch TP-Link TL-SG1016PE nabízí 16 konektorů RJ-45. Pro pohodlné napájení síťových...

4 272 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link EAP110 N300 WiFi outdoor AP
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

PŘEHLED * 300Mbit/s bezdrátový venkovní N Access point EAP110-Outdoor *Vytvořen pro venkovní realizace Wi-Fi *Až...

1 497 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link
EAP225-outdoor

  • Doprava
    za půlku!
TP-Link EAP225-outdoor AC1350 WiFi Ceiling/Wall AP
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

Gigabitový bezdrátový access point AC1200 MU-MIMO pro venkovní/vnitřní použití * EAP225-Outdoor * Popis * Access...

1 999 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-LINK Switch
TP-Link T2600G-28MPS

  • DOPRAVA
    ZDARMA
  • + Dárek
TP-LINK Switch TP-Link T2600G-28MPS
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

T2600G-28MPS (TL-SG3424P) je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream™ kompaktním...

11 510 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link
TL-T1600G-28PS

  • DOPRAVA
    ZDARMA
  • + Dárek
TP-Link TL-T1600G-28PS switch 24x 10/100/1000Mbs, 4x SFP combo, PoE, managed, 215W
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

T1600G-28PS poskytuje 24x 10/100/1000Mbit/s portů RJ45, které podporují standard 802.3at/af PoE s celkovým výkonem...

9 055 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link
T2600G-18TS(TL

  • DOPRAVA
    ZDARMA
TP-Link T2600G-18TS(TL-SG3216) JetStream™ 16-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

JetStream 16-Port Gigabit L2 Managed Switch with 2 SFP Slots * * T2600G-18TS (TL-SG3216) * * 16 Gigabit RJ45 Ports...

3 842 Kč

KOUPIT

SKLADEM

Celkem nalezeno 53 produktů

Popis výrobku a vyobrazení má pouze informativní charakter, výrobce si vyhrazuje vlastnosti v průběhu výroby změnit bez předchozího upozornění a provozovatel není zodpovědný za škody vzniklé s využitím neověřených dat. Doporučená prodejní cena a procentuální sleva uvedená u produktů je vypočítána z běžné maloobchodní ceny, které jsou nezávazně doporučeny distributorem či výrobcem, nebo z ceny při zařazení do prodeje.