Celkem nalezeno 26 produktů

Inverto RED EXTEND QUAD 0.3DB

LNB konvertor * LNB konvertor, quad (4 přijímače)

750 Kč

KOUPIT

SKLADEM 1 ks

GoSAT Monoblok
4,3 Twin

  • BAZAR

Vrácené do 14-ti dnů

GoSAT Monoblok 4,3 Twin, vrácené do 14-ti dnů

Chybný výběr zákazníkem, zpětně demontováno. Plně funkční. Originální obal, kompletní příslušenství.

890 Kč

KOUPIT

SKLADEM 1 ks

Mascom MonoBlock Single, 1 účastník / 2 družice

★★★★★

Provedení konvertoru: 2 družice * Možnost připojení: 1 přijímač * Frekvenční rozsah vstupní od (GHz): 9.75 * Frekvenční...

499 Kč

KOUPIT

SKLADEM 1 ks

GoSAT Monoblok
4,3 Twin

  • DOPRAVA
    ZDARMA
GoSAT Monoblok 4,3 Twin

890 Kč

KOUPIT

SKLADEM 1 ks

INVERTO RED EXTEND SINGLE 0.3DB

★★★★★

LNB konvertor * LNB konvertor, Single (1 přijímač)

198 Kč

KOUPIT

SKLADEM 1 ks

INVERTO MONOBLOCK QUAD BLACK PRO 4.3°

LNB konvertor, Monoblock, Quad (4 přijímače) * Odstup družic 4-6°

1 690 Kč

KOUPIT

SKLADEM

Satelitní konvertor Golden Media GI208+ 0.1dB octo

1 300 Kč

KOUPIT

SKLADEM

PLANET GT-802 opto konvertor 10/100/1000Base-T - 1000Base-SX, SC, multimode, 220/550 m

PLANET GT-802 * Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000Base-T / 1000Base-SX. Dosah 220/550m, multi-mode...

2 032 Kč

KOUPIT

SKLADEM

Planet GT-805A
konvertor

  • DOPRAVA
    ZDARMA
Planet GT-805A konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP

Planet GT-805A * Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC (SFP). Převádí optický Gigabitový...

1 513 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link MC210CS * Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. * Konvertor...

1 047 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link MC200CM Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link MC200CM * Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (Multi-mode) a 1x RJ45. * Media...

1 156 Kč

KOUPIT

SKLADEM

INVERTO BLACK ULTRA QUAD 0.2DB

LNB konvertor * LNB konvertor, Quad (4 přijímače)

1 190 Kč

KOUPIT

SKLADEM

GoSAT Monoblok 4,3 Single GSC-201

360 Kč

KOUPIT

SKLADEM

Mascom MCQ02HD Quattro

Satelitní konvertor Mascom MCQ02HD Quattro * * Kvalitní satelitní konvertor LNB...

380 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link MC220L/ Transceiver 1000TX/1000FX v2 9V
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link MC220L * Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC...

597 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link MC112CS * Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického...

777 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link MC110CS 100 mbps Konvertor Eth/Optika
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link MC110CS * MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na...

727 Kč

KOUPIT

SKLADEM

Satelitní konvertor Golden Media GI202+ 0.1dB twin

368 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet/Optika
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link MC100CM * Media konvertor pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno...

736 Kč

KOUPIT

SKLADEM

TP-Link MC111CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika
Prodloužená záruka 5 let s TP-Link

TP-Link MC111CS * Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického...

877 Kč

KOUPIT

SKLADEM

INVERTO BLACK ULTRA TWIN 0.2DB

LNB konvertor * LNB konvertor, Single (1 přijímač)

539 Kč

KOUPIT

NA CESTĚ

INVERTO BLACK ULTRA SINGLE 0.2DB

★★★★★

Single LNB * LNB Single (1 přijímač)

284 Kč

KOUPIT

NA CESTĚ

INVERTO HOME PRO QUATTRO UNIVERSAL LNB

Konvertor Quattro vynikajících parametrů se 4 výstupy na multipřepínače. Určeno pro příjem z 1 družice. * Skvělý...

590 Kč

KOUPIT

NA CESTĚ

Inverto Red extend twin 0.3DB

LNB konvertor pro 2 přijímače

344 Kč

KOUPIT

NA CESTĚ

Celkem nalezeno 26 produktů

Popis výrobku a vyobrazení má pouze informativní charakter, výrobce si vyhrazuje vlastnosti v průběhu výroby změnit bez předchozího upozornění a provozovatel není zodpovědný za škody vzniklé s využitím neověřených dat. Doporučená prodejní cena a procentuální sleva uvedená u produktů je vypočítána z běžné maloobchodní ceny, které jsou nezávazně doporučeny distributorem či výrobcem, nebo z ceny při zařazení do prodeje.