Elektrické hrnce

Rýžovar Sencor SRM 3900BK
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Celkem koupeno 6x

 

Rýžovar Sencor SRM 3900BK

Ikonka akce DNY ONLINEDNY ONLINE doprava zdarma sencor days

Rýžovar - objem 3 l, příkon 1 000 W, materiál hrnce: nepřilnavý, udržení teploty, automatické vypnutí, displej, časovač, regulace teploty, napařovač na zeleninu, automatické programy, vhodné do myčky, parní koš, odložený start..

Běžná cena
2 999,-
2 399,-
Skladem 2 ks

další sleva 171,-

Získejte další slevu 171,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Pomalý hrnec Sencor SPR 7200SS
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Za týden koupeno 1x

★★★★★ 5,0 / 16

Pomalý hrnec Sencor SPR 7200SS

Ikonka akce DNY ONLINEDNY ONLINE doprava zdarma sencor days

Pomalý hrnec - objem 6 l, příkon 1 250 W, displej, časovač, udržení teploty, automatické vypnutí, regulace teploty, vyjímatelná nádoba, napařovač na zeleninu, termostat, ochrana proti přehřátí, automatické programy, parní koš, odložený start..

Běžná cena
3 498,-
2 624,-
Skladem 4 ks

další sleva 149,-

Získejte další slevu 149,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Zavařovací hrnec Domo DO42326PC
doručíme zítra 23.9.

Za týden koupeno 1x

★★★★★ 4,9 / 39

Zavařovací hrnec Domo DO42326PC

Zavařovací hrnec - objem 27 l, typ hrnce: zavařovací hrnec, udržení teploty, displej, časovač, automatické vypnutí, regulace teploty, termostat, ochrana proti přehřátí, vyjímatelná nádoba..

3 010,-
Skladem 13 ks

další sleva 222,-

Získejte další slevu 222,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Multifunkční tlakový hrnec Concept s Air Fry poklicí COOKERY CK8000
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Celkem koupeno 54x

★★★★★ 4,7 / 3

Multifunkční tlakový hrnec Concept s Air Fry poklicí COOKERY CK8000

Ikonka akce DNY ONLINEDNY ONLINE doprava zdarma

Multifunkční tlakový hrnec - objem 5,6 l, vaření v páře, dušení, klasické vaření, pečení, smažení, ohřev, tlakové vaření, rýžovar, joogurtovač, grilování, udržení teploty, displej, časovač, automatické vypnutí, příkon 1 500 W, regulace teploty, vyjímatelná nádoba, ochrana proti přehřátí, automatické programy, vhodné do myčky, napařovač na zeleninu, parní koš, odložený start, počet programů 1..

Běžná cena
4 443,-
3 199,-
Skladem 2 ks

další sleva 229,-

Získejte další slevu 229,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Pomalý hrnec ETA Largo 2138 90000
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Za týden koupeno 1x

★★★★★ 5,0 / 7

Pomalý hrnec ETA Largo 2138 90000

Ikonka akce DNY ONLINEDNY ONLINE doprava za půlku

Pomalý hrnec - objem 6 l, příkon 245 W, displej, časovač, udržení teploty, regulace teploty, vyjímatelná nádoba, vhodné do myčky, ochrana proti přehřátí..

Běžná cena
2 499,-
1 749,-
Skladem 1 ks
Rýžovar Sencor SRM 2000WH Low Carb
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Za měsíc koupeno 6x

★★★★★ 4,8 / 7

Rýžovar Sencor SRM 2000WH Low Carb

Ikonka akce DNY ONLINEDNY ONLINE doprava zdarma sencor days

Rýžovar - objem 2 l, příkon 500 W, materiál hrnce: nepřilnavý, udržení teploty, automatické vypnutí, vyjímatelná nádoba, ochrana proti přehřátí, displej, časovač, regulace teploty, napařovač na zeleninu, automatické programy, vhodné do myčky, parní koš, odložený start..

Běžná cena
2 199,-
1 759,-
Skladem 5 ks

další sleva 88,-

Získejte další slevu 88,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Multifunkční rýžovar Lauben 1200WR Rose Gold Edition
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Za měsíc koupeno 5x

★★★★★ 5,0 / 4

Multifunkční rýžovar Lauben 1200WR Rose Gold Edition

Multifunkční rýžovar - objem 1,2 l, příkon 300 W, materiál hrnce: nepřilnavý, udržení teploty, automatické vypnutí, vyjímatelná nádoba, ochrana proti přehřátí, displej, časovač, regulace teploty, termostat, automatické programy, vhodné do myčky, odložený start..

Běžná cena
998,-
809,-
Skladem 5 ks

další sleva 48,-

Získejte další slevu 48,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Tlakový hrnec Sencor SPR 6600SS-CZE2
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Celkem koupeno 36x

★★★★★ 5,0 / 2

Tlakový hrnec Sencor SPR 6600SS-CZE2

Ikonka akce DNY ONLINEDNY ONLINE doprava zdarma sencor days

Tlakový hrnec - objem 5,7 l, příkon 1 000 W, materiál hrnce: nepřilnavý, regulace teploty, napařovač na zeleninu, udržení teploty, termostat, odložený start, displej, automatické programy, vhodné do myčky..

Běžná cena
2 499,-
2 499,-
Skladem 4 ks

další sleva 100,-

Získejte další slevu 100,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Rýžovar Concept 1,5 L RE3030
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Celkem koupeno 53x

★★★★★ 5,0 / 1

Rýžovar Concept 1,5 L RE3030

Ikonka akce DNY ONLINEDNY ONLINE doprava zdarma

Rýžovar - objem 1,5 l, příkon 380 W, materiál hrnce: nepřilnavý, udržení teploty, vyjímatelná nádoba, ochrana proti přehřátí, displej, časovač, regulace teploty, napařovač na zeleninu, automatické programy, vhodné do myčky, parní koš, odložený start..

Běžná cena
1 699,-
1 359,-
Skladem 2 ks
Elektrický pečící hrnec Remoska R21/01 2l Classic
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Za týden koupeno 1x

★★★★★ 4,7 / 3

Elektrický pečící hrnec Remoska R21/01 2l Classic

Ikonka akce DNY ONLINEDNY ONLINE doprava zdarma

Elektrický pečící hrnec - objem 2 l, průměr 22 cm, materiál hrnce: teflon, vhodné do myčky, displej, časovač, typ remosky: bez okénka, příkon 400 W, napařovač na zeleninu, odložený start..

Běžná cena
2 554,-
2 011,-
Skladem 3 ks

další sleva 101,-

Získejte další slevu 101,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Zavařovací hrnec DOMO DO42324PC
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Celkem koupeno 344x

★★★★★ 5,0 / 8

Zavařovací hrnec DOMO DO42324PC

Ikonka akce DNY ONLINEDNY ONLINE doprava zdarma znáte z TV

Zavařovací hrnec - objem 27 l, typ hrnce: zavařovací hrnec, udržení teploty, displej, časovač, regulace teploty, termostat, ochrana proti přehřátí..

Běžná cena
2 654,-
2 150,-
Skladem 5 ks

další sleva 119,-

Získejte další slevu 119,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Parní hrnec Tefal VC140131 Convenient plastic
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Celkem koupeno 130x

★★★★★ 4,9 / 3

Parní hrnec Tefal VC140131 Convenient plastic

Parní hrnec - objem 6 l, časovač, automatické vypnutí, regulace teploty, vyjímatelná nádoba, vhodné do myčky, napařovač na zeleninu, parní koš..

Běžná cena
1 838,-
1 528,-
Skladem 1 ks

další sleva 84,-

Získejte další slevu 84,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Rýžovar Sencor SRM 0671BK Low Carb
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Za týden koupeno 1x

★★★★★ 4,9 / 5

Rýžovar Sencor SRM 0671BK Low Carb

Ikonka akce DNY ONLINEDNY ONLINE doprava za půlku sencor days

Rýžovar - objem 0,6 l, příkon 350 W, materiál hrnce: nepřilnavý, udržení teploty, automatické vypnutí, vyjímatelná nádoba, ochrana proti přehřátí, displej, časovač, regulace teploty, napařovač na zeleninu, automatické programy, vhodné do myčky, parní koš, odložený start..

Běžná cena
1 423,-
1 066,-
Skladem 3 ks

další sleva 36,-

Získejte další slevu 36,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Pomalý hrnec CrockPot 7,5 l
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Celkem koupeno 349x

★★★★★ 5,0 / 15

Pomalý hrnec CrockPot 7,5 l

Ikonka akce DNY ONLINEDNY ONLINE doprava zdarma

Pomalý hrnec - objem 7,5 l, příkon 320 W, displej, časovač, udržení teploty..

Běžná cena
3 146,-
2 573,-
Skladem 1 ks

další sleva 149,-

Získejte další slevu 149,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Zavařovací hrnec s poklicí STOCK 22 l Orion
odešleme v pátek 2.10.

 

 

Zavařovací hrnec s poklicí STOCK 22 l Orion

doprava zdarma

Zavařovací hrnec s poklicí STOCK 22 l - typ hrnce: zavařovací hrnec, napařovač na zeleninu, vhodné do myčky..

VIP CENA!
2 324,-
Běžná cena
2 399,-
2 399,-
Skladem 1 ks (ext)

další sleva 75,-

Získejte další slevu 75,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Multifunkční hrnec Sencor SFR 9300BK
doručíme zítra 23.9.

Multifunkční hrnec Sencor SFR 9300BK

lehce poškozený obal garance 100% kontroly

Originální obal lehce znehodnocen viz foto, stav výrobku 100% | Sleva pouze na tento kus.

Lehce poškozený obal
1 665,-
Běžná cena
2 499,-
Skladem pouze 1 ks
Rýžovar Concept 2 L RE4040
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Za týden koupeno 1x

★★★★★ 5,0 / 6

Rýžovar Concept 2 L RE4040

Ikonka akce DNY ONLINEDNY ONLINE doprava zdarma

Rýžovar - objem 2 l, příkon 450 W, materiál hrnce: nepřilnavý, udržení teploty, vyjímatelná nádoba, ochrana proti přehřátí, displej, časovač, regulace teploty, napařovač na zeleninu, automatické programy, vhodné do myčky, parní koš, odložený start..

Běžná cena
1 999,-
1 599,-
Skladem 4 ks
Polévkovar s mixérem Sencor SBU 0510BK
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Celkem koupeno 31x

★★★★★ 5,0 / 2

Polévkovar s mixérem Sencor SBU 0510BK

Polévkovar s mixérem - objem 1,2 l, vyjímatelná nádoba, automatické programy, odložený start..

Běžná cena
2 497,-
1 994,-
Skladem 2 ks
Multifunkční hrnec Tefal RK812110
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Za týden koupeno 2x

 

Multifunkční hrnec Tefal RK812110

Multifunkční hrnec - objem 5 l, vaření v páře, dušení, klasické vaření, pečení, smažení, rýžovar, joogurtovač, udržení teploty, displej, časovač, příkon 750 W, regulace teploty, vyjímatelná nádoba, ochrana proti přehřátí, automatické programy, vhodné do myčky, parní koš, odložený start, počet programů 45..

Běžná cena
3 332,-
2 490,-
Skladem 1 ks

další sleva 150,-

Získejte další slevu 150,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Elektrický pečící hrnec ETA Pečenka XXL Family 2133 90000
doručíme zítra 23.9.

Za měsíc koupeno 5x

★★★★★ 5,0 / 1

Elektrický pečící hrnec ETA Pečenka XXL Family 2133 90000

doprava zdarma

Elektrický pečící hrnec - objem 6 l, automatické vypnutí, ochrana proti přehřátí..

2 999,-
Skladem 9 ks

další sleva 150,-

Získejte další slevu 150,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Pomalý hrnec Lauben Slow Cooker 3500SB
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Za týden koupeno 1x

★★★★★ 5,0 / 21

Pomalý hrnec Lauben Slow Cooker 3500SB

Pomalý hrnec - objem 3,5 l, příkon 200 W, displej, časovač, udržení teploty, automatické vypnutí, regulace teploty, vyjímatelná nádoba, vhodné do myčky, ochrana proti přehřátí, odložený start..

Běžná cena
1 301,-
1 171,-
Skladem 4 ks
Rýžovar Sencor SRM 0670WH Low Carb
doručíme ve čtvrtek 24.9.
DNY ONLINE

Za týden koupeno 1x

★★★★★ 5,0 / 4

Rýžovar Sencor SRM 0670WH Low Carb

Rýžovar - objem 0,6 l, příkon 350 W, materiál hrnce: nepřilnavý, udržení teploty, automatické vypnutí, vyjímatelná nádoba, ochrana proti přehřátí, displej, regulace teploty, napařovač na zeleninu, automatické programy, vhodné do myčky, parní koš, odložený start..

Běžná cena
1 499,-
1 199,-
Skladem > 10 ks

další sleva 27,-

Získejte další slevu 27,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Elektrický tlakový hrnec Lauben 5000AT
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Celkem koupeno 14x

★★★★★ 5,0 / 1

Elektrický tlakový hrnec Lauben 5000AT

Elektrický tlakový hrnec - objem 5 l, příkon 900 W, materiál hrnce: nepřilnavý, regulace teploty, udržení teploty, časovač, automatické vypnutí, odložený start, displej, ochrana proti přehřátí, automatické programy, vhodné do myčky..

Běžná cena
1 999,-
1 519,-
Skladem 2 ks
Concept Multifunkční tlakový hrnec CK6001
doručíme zítra 23.9.
DNY ONLINE

Celkem koupeno 36x

★★★★★ 4,9 / 4

Concept Multifunkční tlakový hrnec CK6001

Ikonka akce DNY ONLINEDNY ONLINE doprava zdarma

Objem 5,8 l, vaření v páře, dušení, klasické vaření, ohřev, tlakové vaření, rýžovar, joogurtovač, udržení teploty, displej, časovač, automatické vypnutí, příkon 1 000 W, vyjímatelná nádoba, ochrana proti přehřátí, automatické programy, vhodné do myčky, odložený start, počet programů 1..

Běžná cena
1 999,-
1 599,-
Skladem 14 ks

další sleva 46,-

Získejte další slevu 46,- pro členy VIP

Chci slevu!

Chci!

Celkem nalezeno 224 produktů

Popis výrobku a vyobrazení má pouze informativní charakter, výrobce si vyhrazuje vlastnosti v průběhu výroby změnit bez předchozího upozornění a provozovatel není zodpovědný za škody vzniklé s využitím neověřených dat.

Zahrada v AKCI
Velké elektro
Malé elektro
Elektronika
IT a kancelář
Zahrada, dílna a dům
Domácnost
Auto-moto
Sport a outdoor
Pro děti, papírnictví
Chovatelské potřeby
Drogerie, parfémy a kosmetika

Top Brands

Miele
AEG
Sencor
Haier
Hisense
Beko
Liebherr
Dyson