Diskuse ke zboží:
Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

Dobrý den, lze u kávovaru použít místo mlékovky jen hadičku, kterou zasunu do krabice mléka. V mlékovce se mléko brzy kazí, toto by bylo pro mne výhodnější. Lze tento díl zakoupit? Děkuji za odpověď.

odpovědět

Alena H.18.08.2021 13:44 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

    Dobrý den. Pro správnou funkci doporučuji využívat nádobu na mléko. Pro dokoupení náhradních dílů prosím kontaktujte přímo autorizovaný servis klikněte zde . Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

    odpovědět

    18.08.2021 15:25

Dobrý den, při zapnutí kávovaru DeLonghi ECAM 23.450 B svítí současně kontrolky ESC a OK a kávovar dále nefunguje /byl funkční do posledního vypnutí/ Prosím o vaši radu, zda je možné kávovar zprovoznit nějakým resetem, nebo zda se jedná o nějakou konkrétní závadu. Děkuji. RH

odpovědět

Radek H.26.04.2022 10:32 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

    Dobrý den, u modelů s displejem je důležité, co píše displej. Doporučujeme, aby jste kontaktoval přímo zákaznickou linku DeLonghi, tel.: : +420 228 883 543 . Děkujeme za dotaz. Hezký den

    odpovědět

    26.04.2022 11:28

Dobrý den,po zapnutí kávovaru,kdy displ. hlásí proplachování z trysek nic neteče,ale je vidět,že voda uniká někde uvnitř a stéká do nádobky na puky (logr). Děkuji za radu v čem bude problém. VINŠ K., CHEB.

odpovědět

Karel V.29.04.2020 17:19 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

    Dobrý den. Pokud byl kávovar pravidelně odvápňován a bylo postupováno dle návodu výrobku, kontaktujte prosím autorizovaný servis klikněte zde . Nejspíše se jedná o závadu kávovaru. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

    odpovědět

    29.04.2020 17:22

Dobrý den, mám problemail s naplňování mi mléka. Zasunu mlékovku, jde teď zasunout nějak zlehka, při napěnění mléka výseče trocha a pote se ozve bzučivý nepřetržitý zvuk. Už nic neteče. Kavovar se musí vypnout. Děkuji za odpověď

odpovědět

Kateřina Š.23.05.2019 19:41 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

    Dobrý den. Zřejmě se bude jednat o vadu výrobku kontaktujte prosím přímo linku výrobce klikněte zde , popřípadě kontaktujte svého prodejce. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

    odpovědět

    24.05.2019 10:14

S výrobkem jsme spokojeni, ale máme se opakující závadu nefukčnosti displeje. Je to už po třetí co nefunguje. Nejde o výrobní vadu?

odpovědět

Otys09.05.2017 11:29 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

    Dobrý den, ano může se jednat o výrobní vadu, pro podrobnější info, či řešení servisního zákroku prosím kontaktujte autorizovaný servis: e-mail: servis@teluxtyniste.cz, tel. 494 371 116. Děkuji za pochopení a věřím, že Váš problém bude co nejdříve vyřešen.

    odpovědět

    09.05.2017 13:41

Dobrý den, kdy bude naskladněn ? pouze tento černý . Děkuji

odpovědět

Kristina17.02.2015 19:04 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

    Dobrý den, bohužel tento již dodavatel nenabízí, aktuálně můžete objednávat nástupce zde DeLonghi ECAM 23.460 B Děkuji

    odpovědět

    17.02.2015 23:04

Dobrý den. Po zapnutí kávovaru prebehne proplach horúcou vodou. Potom napíše prebieha ohrev,čakajte.Čakám skoro 5 minút a potom napíše všeobecný alarm. Pravidelne robím odvápnenie a výmenu filtra. Používam ho 2 roky a až teraz mám tento problém.Kávovar je nefunkčný. Ďakujem za radu.

odpovědět

Anonymní dotaz22.08.2014 17:15 5 odpovědí

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

    Zdravim viete povedat v com bol problem ?

    odpovědět

    Pavol N.06.05.2017 13:04

    • Re: Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

      Dobrý den, zkuste kontaktovat autorizovaný servis značky DeLonghi. Seznam servisních středisek naleznete zde klikněte zde . Děkujeme za pochopení.

      odpovědět

      06.05.2017 13:50

      • Re: Re: Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

        Vdaka uz som zistil chybu, zly termostat na ohreve pre paru/horucu vodu . 4€ a je po probleme

        odpovědět

        Pavol N.06.05.2017 13:55

        • Re: Re: Re: Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

          Není vůbec zač, my děkujeme za informaci.

          odpovědět

          06.05.2017 13:59

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

    Dobrý den, kávovar budete muset zaslat do servisního střediska. V ČR pak kontakt naleznete zde - klikněte zde

    odpovědět

    25.08.2014 15:39

Dobrý den.Prosím o radu.Používám tento přístroj asi čtyři měsíce.Doposud maximální spokojenost jak s kvalitou uvařené kávy,tak i napěněním mléka.Nyní je problém v tom,že napěňovač mléko z nádobky nasaje do trubičky,ale jakoby nemá už "sílu" je napěnit a vytlačit do šálku.Jde z něj jen pára.Všechny škvírky a trysky jsou naprosto čisté.Je možné,že by zůstávalo "viset" v mezipoloze tlačítko "Clean"?Nebo je chyba někde jinde? Přístroj jsem zakoupil u Vás.Proto Vás prosím o radu,jak problém řešit,popř. i kontakty na záruční opravny v mém okolí.Faktura 923540 ze dne 18.11.2013.Odpovězte mi,prosím i na e-mail. Děkuji,Antonín Kozumplík.

odpovědět

Antonín K.16.02.2014 14:36 3 odpovědi

  • Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

    Dobrý den děla mi kavovar to samé co vám . Můžete mi prosím poradit s opravou Dekuji Janoušek

    odpovědět

    Janoušek O.05.12.2021 18:07

    • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

      Dobrý den. Kontaktujte prosím přímo autorizovaný servis klikněte zde , který Vám s problémem pomůže. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

      odpovědět

      05.12.2021 20:24

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

    Dobrý den, nejprve Vás požádám před vložením nádobky s nachlazeným mlékem lehce navlhčit plastový trn a zlehka zasunout do kávovaru. Pokud by tento krok nepomohl, prosím kontaktovat naše reklamační oddělení na reklamace@onlineshop.cz

    odpovědět

    17.02.2014 12:53

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak správně udělat cafe latté a jaký je rozdíl mezi cafe latté a latté machiatto.Přístroj používáme teprve týden.Jsme s nim velice spokojeni.DĚKUJI.

odpovědět

Anonymní dotaz30.12.2013 17:34 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

    Dobrý den, Caff

    odpovědět

    31.12.2013 08:49

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se dá spustit i jen čisté napěněné mléko bez kávy. Děkuji za odpověď Šebestová

odpovědět

Renata Š.20.11.2013 12:42 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

    Dobrý den, samostatný režim možný není, ale lze to obejít. Nastavíte si výrobu například Latte. Necháte si zpěnit mléko a před přípravou kávy proces stopnete. Tím budete mít pouze mléko :) Takto je to i velmi rychlý způsob přípravy. Doporučujeme zvolit nový model: DeLonghi ECAM 23.460 B nyní za cenu 18990,- pište případně do poznámky objednávky.

    odpovědět

    20.11.2013 13:28

Dobry den.Chci se zeptat,jestli jde,aby se jiz nezobrazovala prave udelana kava na digitalnim pocitadle v menu.Dekuji.Pekny den.

odpovědět

Roman V.16.10.2013 23:20 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B černé

    Dobrý den, káva se na počítadle v menu bude započítávat vždy. Nulování počítadla možné není. Kávovar máme nyní v akční nabídce. I Vám přejeme hezký den.

    odpovědět

    17.10.2013 15:37

Dobrý den, prosím o radu: Při přípravě mléčného nápoje teče mléko někdy skoro okamžitě a někde se začíná z nádobky nasávat pozdě (až od 4.čárky na displeji). Mléka je pak v hrnečku málo a musím přípravu opakovat. Vypozorovala jsem , že je to většinou u prvního připravovaného mléčného nápoje. Zkouším před přípravou zmáčknout i tlačítko Clean, ale zřejmě to nemá vliv. Jinak nádobku i ostatní části pokaždé myji a mléko používám polotučné , vychlazené z lednice na 5st. Prosím Vás touto cestou o radu, třeba je to nějaká „blbost“. Je třeba možné,že stroj není nějakým způsobem připraven nebo zahřátý na první mléčný nápoj? Předem moc děkuji za případnou radu a pomoc.

odpovědět

Anonymní dotaz12.09.2013 20:57 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B ÄŤernĂ©

    Dobrý den, Váš dotaz je zcela nečitelný. Zašlete prosím znovu.

    odpovědět

    13.09.2013 12:05

Dobrý den, chci se zeptat, pokoušeli jsme se vyndat spárovací trysku na vyčištění dle návodu, ale vůbec nám nešla vyndat a viděli jsme tam šroubek, není již v těchto modelech toto přišroubované? Obě červené tlačítka s ikonkou PUSH jsme zmáčkli a zkoušeli táhnout všemi směry, ale nešlo to. Opravdu je to již přidělané na pevno, nebo je v něčem fígl? Děkuji za odpověď

odpovědět

Anonymní dotaz26.08.2013 14:41 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B černé

    Dobrý den, spařovací jednotka pevně přidělaná není, jelikož se musí čistit. Jednotka jde vysunout velice jednoduše. Musím být ale v nakloněné poloze. Pokud máte spařovač ve svislé poloze, vyndat Vám nepůjde. Je nutné tedy přístroj vypnout a znovu rozdělat. Pak by již vše mělo být v pořádku a spařovací jednotku můžete tak jak popisujete vyndat a vyčistit.

    odpovědět

    27.08.2013 13:24

Dobrý den, prosím o informaci. Zakoupila jsem si tento kávovar. Mám s ním 2 problémy. Ať se snažím sebevíce, mám problém s napěněním mléka. Jednou to jde jednou né. Používám polotučné mléko, vychlazené, i v lednici jsem snížila teplotu na minimum. Řídila jsem se všemi radami, které jsou v návodu, ale bez úspěchu. Další problém, který mám je, že si uvařím jedno kafe a kávovar vypnu. Na druhý den jej zapnu a hlásí mi to, že mám vyprázdnit zásobník sedliny, přitom tam je pouze jedna patrona odpadu. Je tohle u kávovaru normální, nebo je někde chybička. Jinak káva výtečná... Moc děkuji za odpověď.

odpovědět

Anonymní dotaz11.10.2012 00:37 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450.B černé

    Dobrý den, je dobré před první mléčné kávě použít krátce tlačítko „clean“ pro prohřátí systému a také záleží na množství bílkovin v mléce, co se týká hlášení o vysypání zásobníku, tak to bude pravěpodobně chyba. Pokud jste zboží zakoupila u nás, kontaktujte reklamační oddělení na reklamace@onlineshop.cz. V opačném případě svého prodejce. Tento výrobek je u nás statisticky zatím zcela bez závad, ale stát se může cokoliv. Věříme, že se jedná pouze o chybu např. u nastavení atd.

    odpovědět

    15.10.2012 14:27

Dobrý den,má tento výrobek funkci nahřívání šálků? Někde se píše,že tento typ 23.450 ho má a někde, že ne. Děkuji

odpovědět

Ilona03.04.2012 17:44 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450.B černé

    Dobrý den, ano nahřívání šálků má, což nyní v našem textu opravujeme. Děkujeme za upozornění.

    odpovědět

    04.04.2012 09:54

Dobry den, chtela jsem se zeptat, jake druhy kavy dela tento pristroj, dela i latte a tak ? dekuji vam. A jeste jsem se chtela zeptat, potrebuji nejake nahradni veci ,jako filtry, tablety na odvapeni a tak? dekuji vam, za informace Tamara

odpovědět

Tamara08.01.2012 11:16 1 odpověď

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jak je řešena odkapávací miska u černé verze u stříbrné je z nerezu, černá je lakované nebo také z nerezu? A dále zda se jedná skutečně o výrobek pro český trh s českým menu a návodem v češtině. Díky

odpovědět

Anonymní dotaz28.08.2011 10:45 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450.B černé

    Dobrý den, ano jedná se samozřejmě o produkt pro CZ trh. Co se týče odkapu, vše je z nerezu stejně jako stříbrná verze. Nakupujte obratem do skončení cenové akce.

    odpovědět

    28.08.2011 12:37

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi DeLonghi 23.450.B a DeLonghi 23.450.S Jednáli se jen o barvu nebo i některé funkce. Děkuji za odpověď

odpovědět

Anonymní dotaz16.08.2011 00:04 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450.B černé

    Dobrý den, jde pouze o barvu. Navíc černá barva je elegantnější. Nyní jde pouze o cenovou akci.

    odpovědět

    16.08.2011 07:44

Dobrý den,chtěl bych se zeptat má-li ecam 23.450 patentovaný systém IDF na šlehání mléčné pěny přímo v přístroji popř.co to znamená??(nikde se to nepíše že ho má,oproti např.řadě esam,tam to vždy napsané je). Děkuji.

odpovědět

Wiliem03.12.2010 00:04 1 odpověď

  • Re: Espresso DeLonghi ECAM 23.450.B černé

    Dobrý den, IDF je systém automatického napěnění mléka a následného vpuštění kávy přímo do mléčné pěny. IDF je určený k přípravě capuccina, cafe latté a latté machiatto. Výhoda je v jednoduchosti obsluhy jedním tlačítkem. Espresso funkci IDF samozřejmě má.

    odpovědět

    03.12.2010 12:36

Vložit příspěvek do diskuse
Espresso DeLonghi ECAM 23.450 B

Reagujete na příspěvek od Martin Horský, ONLINESHOP.CZ

Dobrý den, tento pressovar zvládne jakýkoliv druh kávy. Samozřejmě latte musíte vědět, jak dělat (postup). Co se týče náhradních dílů, doporučujeme dokoupit set odvápňovačů: [SET Odvápňovač De Longhi SER3018 univerzální + Vodní filtr De Longhi SER3017 pro kávovary ECAM;http://www.onlineshop.cz/male-elektrospotrebice/kuchynske-spotrebice/kavovary-cajovary/set-odvapnovac-de-longhi-ser3018-univerzalni-vodni-filtr-de-longhi-ser3017-pro-kavovary-ecam-66853P.html]

Popis výrobku a vyobrazení má pouze informativní charakter, výrobce si vyhrazuje vlastnosti v průběhu výroby změnit bez předchozího upozornění a provozovatel není zodpovědný za škody vzniklé s využitím neověřených dat. Uvedené ceny jsou včetně DPH a CZK.

Letní pohoda
Velké elektro
Malé elektro
Elektronika
IT a kancelář
Zahrada, dílna a dům
Domácnost
Auto-moto
Sport a outdoor
Pro děti, papírnictví
Chovatelské potřeby
Drogerie, parfémy a kosmetika

Top Brands

Miele
AEG
Sencor
Haier
Hisense
Beko
Liebherr
Dyson