Diskuse ke zboží:
Reproduktory Logitech X-530 5.1

Dobrý den. Chci se zeptat mám integrovanou zvukovou kartu via ac97 enhanced audio controller zda tato karta zvládne tyto 5.1 repro... zvukovka má pouze 1x 3,5 jack konektor pro repro (po té ještě jeden vstup a mikrofon) z čehoš usuzuji, že 5.1 bude hrát pouze stereo přes jeden kanál ??? tím pádem nepůjde 3D zvuk... prosím o vysvětlení mého problému.. předem děkuji za odpověď

odpovědět

Vlada31.10.2009 23:37 1 odpověď

  • Re: Repro Logitech X-530, 5.1, 70W RMS

    Dobrý den, ano zvuk pravděpodobně nebude 3D, ale nemáme vyzkoušeno. S pozdravem ONLINESHOP.cz

    odpovědět

    02.11.2009 15:12

Vložit příspěvek do diskuse
Reproduktory Logitech X-530 5.1

Popis výrobku a vyobrazení má pouze informativní charakter, výrobce si vyhrazuje vlastnosti v průběhu výroby změnit bez předchozího upozornění a provozovatel není zodpovědný za škody vzniklé s využitím neověřených dat. Uvedené ceny jsou včetně DPH a CZK.

Letní pohoda
Velké elektro
Malé elektro
Elektronika
IT a kancelář
Zahrada, dílna a dům
Domácnost
Auto-moto
Sport a outdoor
Pro děti, papírnictví
Chovatelské potřeby
Drogerie, parfémy a kosmetika

Top Brands

Miele
AEG
Sencor
Haier
Hisense
Beko
Liebherr
Dyson