Diskuse ke zboží:
Robotický mop Hobot LEGEE 7

Základna robotického vysavače.Má bý neustále pod napětím ? Děkuji za odpověď

odpovědět

Hedvika C.05.11.2022 14:36 1 odpověď

  • Re: Robotický mop Hobot LEGEE 7

    Dobrý den, může být. Vysavač se po vysátí, nebo vybití vrací zpět do dokovací stanice. Pokud nebude zapojena v síti, vysavač se nenabije. Děkuji za dotaz a přeji hezký den.

    odpovědět

    05.11.2022 18:08

Nyní mi volali z Blakaru: Pokud potřebujete vytvořit oblast u linky v kuchyni, tak musíte použít v nastavení mapy funkci "Rozdělit a sloučit" oblasti. 1) Na mapě rozdělíte 2x oblast úplně viz. obrázek příloha černá přerušovaná čára. 2) Poté vzniknou 4 oblasti. Následně 3 oblasti sloučíte a pojmenujete "Obývák 3) Modrou vytvořenou oblast pojmenujete " linka v kuchyni" Následně již bude vysavač jezdit do vybrané oblasti " linka v kuchyni". Nově přidaná funkce "záclonová zóna" slouží k označení zóny, kde je záclona. Pouze donutí vysavač projíždět tuto zónu a nebude záclonu brát jako překážku. Takže to je příkladná podpora a obratem, jenom chválím a děkuji.

odpovědět

Václav K.06.05.2022 14:33 1 odpověď

  • Re: Robotický mop Hobot LEGEE 7

    Děkujeme za reakci. Hezký den

    odpovědět

    06.05.2022 15:07

Tak jsem Legee umístil do rohu k sedačce, kde má z pravé strany pouze 30 cm a z levé dlouhý volný prostor. Zajíždí do doku naprosto bez problémů. Je to bomba, uklízí perfektně, obsluha i údržba jednoduchá. Ale mám dotaz (již jsem ho poslal i na Blacar), potřebuji často uklízet u kuchyňské linky v šířce cca 1 m. Vytvořil jsem tam záclonovou zónu (modrý obdélník), kde by měl robot individuálně uklidit. Nejde mi tam zvolit mód úklidu a ani tam nejde Legee poslat, proč?

odpovědět

Václav K.06.05.2022 14:20 1 odpověď

  • Re: Robotický mop Hobot LEGEE 7

    Dobrý den, dotaz jste již vyřešil přímo. Děkujeme. Hezký den

    odpovědět

    06.05.2022 15:07

Tento týden mi byl dodán mop Hobot Legee7 ještě s dalším příslušenstvím. Pro mop nemám v místnostech nikde souvislý volný prostor u stěny, kde bych potřeboval umístit nabíjecí stanici. Požadavek dle návodu na volný prostor je 1,5 m na každou stranu. Mám pouze volný prostor 80 cm na každou stranu. Bude to problém, a proč? Musím tedy Hobot vrátit? Zatím jsem ho tedy nerozbalil. Děkuji za odpověď.

odpovědět

Václav K.29.04.2022 22:00 1 odpověď

  • Re: Robotický mop Hobot LEGEE 7

    Dobrý den, v tomto případě není zásadním problémem, že nemáte na každou stranu 1,5 metru. Toto je doporučený rozměr pro bezproblémové dokování vysavače. Ovšem 80 cm na každou stranu by mělo být bez problému. Děkujeme za dotaz

    odpovědět

    02.05.2022 10:09

Vložit příspěvek do diskuse
Robotický mop Hobot LEGEE 7

Popis výrobku a vyobrazení má pouze informativní charakter, výrobce si vyhrazuje vlastnosti v průběhu výroby změnit bez předchozího upozornění a provozovatel není zodpovědný za škody vzniklé s využitím neověřených dat. Uvedené ceny jsou včetně DPH a CZK.

Letní pohoda
Velké elektro
Malé elektro
Elektronika
IT a kancelář
Zahrada, dílna a dům
Domácnost
Auto-moto
Sport a outdoor
Pro děti, papírnictví
Chovatelské potřeby
Drogerie, parfémy a kosmetika

Top Brands

Miele
AEG
Sencor
Haier
Hisense
Beko
Liebherr
Dyson