Diskuse ke zboží:
Předplacená karta GO O2 GO SIM 3GB + 100 minut

Dobrý den, zakoupila jsem si loni tuto kartu, a měsíc mi na ní šel internet i s roamingem. Četla jsem, že alespoň jednou za 12 měsíců je třeba tuto kartu znovu nabít, aby bylo zachováno telefonní číslo. Nyní (před uplynutím jednoho roku) jsem tedy nabila znovu za 300 Kč a měla jsem za to, že budu mít opět neomezená data na jeden měsíc. Jenomže se mi účtovaly vysoké poplatky a internet vydržel pouze 4 dny. V popisu na kartě je vše uvedeno tak nejasně, že to z toho nebylo zřejmé. Já myslela, že když si řádně dobiju, tak budu mít opět internet na měsíc. Měla jsem si místo blbého dobíjení tedy opět koupit novou kartu. Proč tam nenapsali rovnou, že při pouhém dobití se strhávají drakonické poplatky.

odpovědět

Andrea M.27.06.2024 19:27 1 odpověď

  • Re: Předplacená karta GO O2 GO SIM 3GB + 100 minut

    Dobrý den, s tímto dotazem a výhradou Vám doporučíme oslovit přímo poskytovatele služby O2 klikněte zde Děkujeme za pochopení

    odpovědět

    28.06.2024 10:23

Jsou k mání stejné sim Card ale s vyšším obsahem dat??

odpovědět

Richard W.23.11.2021 11:10 1 odpověď

  • Re: GO SIM 3GB + 100 minut O2

    Dobrý den, v nabídce nejsou. Děkujeme za dotaz. Hezký den

    odpovědět

    23.11.2021 13:58

Vložit příspěvek do diskuse
Předplacená karta GO O2 GO SIM 3GB + 100 minut

Popis výrobku a vyobrazení má pouze informativní charakter, výrobce si vyhrazuje vlastnosti v průběhu výroby změnit bez předchozího upozornění a provozovatel není zodpovědný za škody vzniklé s využitím neověřených dat. Uvedené ceny jsou včetně DPH a CZK.

Letní pohoda
Velké elektro
Malé elektro
Elektronika
IT a kancelář
Zahrada, dílna a dům
Domácnost
Auto-moto
Sport a outdoor
Pro děti, papírnictví
Chovatelské potřeby
Drogerie, parfémy a kosmetika

Top Brands

Miele
AEG
Sencor
Haier
Hisense
Beko
Liebherr
Dyson